COLLECTION / JOIN / ABOUT / CONTACT / SHOP

sk sk de it ru

Mystickerwall.com je
online zbierka pouličných samolepiek s reklamou
od roku 2013.
vkontakte

ŽIADEN SEX, ŽIADNA POLITIKA, ŽIADEN HAZARD, ŽIADNE LIEKY, ŽIADEN EXTRÉM. Iba extrémne zaujímavé nálepky z vášho susedstva aj druhej strany zemegule.
Mystickerwall nie je zodpovedná za obsah a jeho zmenu treťou stranou po publikovaní nálepky v tejto zbierke.
Moja misia!
- Mystickerwall.com je online zbierka samolepiek nájdených v uliciach a na iných verejných priestranstvách po celom svete. Zbierka bola vytvorená na podporu projektov, ktoré sa takýmto pouličným umením prezentujú. Zbierku som založil ja, Peter aka U.HAZArt. Ak ma akokoľvek podporíš, napríklad malým príspevkom cez pay pal, môžeš si do zbierky prilepiť svoju samolepku, ak samozrejme neporušuje pravidlá napísané hrubým písmom v úvode tohoto textu.- Každá nálepka v detaile je priamym odkazom na projekt ktorý prezentuje. Vidiš nálepku, klikneš na nálepku otvorí sa ti projekt ktorý nálepku autorsky vlastní.
- Nálepky sú roztriedené filtrom do siedmych kategórií: art (umenie), music (hudba), ideas & fun (nápady a zábava), serious slaps (seriózne projekty), shopping (nakupovanie), events (udalosti) alebo sport.
- Každá nálepka v detailen obsahuje stručné informácie o projekte, ako je kategória, podkategórie, resp. kľučové slová, hash tagy aj informácie o krajine pôvodu či jazykoch ktorými sa dá s projektom komunikovať.
- Ak sa ti páči moja misia, pošli mi najkrajšiu nálepku, ktorú nájdeš vo svojom meste a pošli mi ju na email mystickerwall.com@gmail.com. Podporíš tým svojích lokálnych tvorcov.
- Ak máš nálepku už na stránke, v mojej zbierke, môžeš jej zaplatiť cool promo. Top pozícia, zdieľanie, bannery na stránkach naších partnerov. Cena nie je stanovená a je na tebe koľko si môžeš dovoliť utratiť za propagáciu svojho projektu. Proste Dar na podporu tohto nálepkového projektu.- Ak chceš prilepiť svoju nálepku do zbierky, je to jednoduché. Klikni TU a:.
1. Pošli finančný dar cez PayPal na chod a rozvoj projektu.
2. Z toho istého mailu pošli obrázok samolepky a link, ktorý chceš použiť, na email mystickerwall.com@gmail.com.
3. Moja odpoveď môže chvíľu trvať, ale nálepku vystavím čo možno v najkratšom čase. ASAP.
Vidíme sa na stene;)

Ja som Peter. Ja som uhazart!


1. Samolepka
Samolepka nájdená na ulici, alebo v inom verejnom priestore, prípadne nálepka zaslaná mi mailom, je spracovaná na online nálepku. Ak na túto samolepku klikneš, budeš presmerovaný priamo na stránku projektu ktorý propaguje.
2. Ikona kategórie
Nálepky v zbierke sú roztriedené do siedmych kategórií. Music / Hudba, Art / Umenie, Ideas and fun / Nápady a zábava, Serious slaps / Seriózne samolepky, Shopping / Nakupovanie, Sport / Šport a Events / Udalosti. Každá kategória hovorí sama za seba. Ak na tento symbol klikneš, nastavenie stránky sa zmení tak, že sa ti budú zobrazovať len nálepky zo zvolenej kategórie.
3. Stručné info
Každá nálepka obsahuje stručné info o tom, o čom je konkrétny projekt. Kategória, podkategórie, resp. kľučové slova, hash tagy alebo krajina pôvodu a jazyky, ktorými sa dá s projektom komunikovať.
4. Link/Odkaz
Všetky nálepky v zbierke musia mať odkaz v online svete. U hudby uprednostňujem stránky s hudbou, u umenia odkazy na portfólio, pri kategórii shopping očakávam eshop atď. Rýchle stručné jednoduché info.
5. Mystickerwall jedinečný link
Ako vo všetkých zbierkach, tak aj v tejto zbierke, má každá nálepka svoj vlastný link s katalógovým číslom. Link je vždy v tvare https://www.mystickerwall.com/?sticker=1
6. Ikony socialných sieti
Ikony socialných sietí pripravených na priame a pohodlné zdieľanie na vašej obľúbenej sieti. Potešte svojích priateľov a fanúšikou zaujímavou nálepkou = inšpiratývnym projektom, zaujímavým umelcom, novou hudbou.
7. Symbol "podobné nálepky"
Vždy keď natrafíte na zaujímavý projekt, môžete sa jednoducho pozrieť, či máme v zbierke aj niečo ďalšie čo je tématicky, obsahovo, štýlovo podobné. Jednoducho klikni na ikonu S a zobraz si "podobné nálepky- similar stickers".
8. Ukladanie nálepiek
Ak si na stránke zaregistrovaný, môžeš si nálepky ukladať na svoju stenu. Keď sa ti nálepka páči, klikni na modré srdiečko v pravo a nálepka sa pridá do tvojej zbierky. Na túto svoju stenu sa dostaneš po prihlásení priamo cez hlavné menu. Táto sekcia je zatiaľ v Beta verzii, ale verím, že čoskoro sa nájde niekto, kto ju dokončí. Červené srdiečko znamená, že nálepka je pre teba uložená. Opätovný klik na srdiečko vymaže nálepku s tvojej zbierky a srdce zmodrá.
9. Reklamná oblasť, tu sa rieši reklama
mystickerwall.com je online zbierka samolepiek s reklamou. Ak chceš promo pre svoj projekt od mystickerwall, klikni najprv na nálepku ktorú chceš propagovať, a tam, v detaile na červené tlačítko "stick on top". Vyber si menu ktorou platíš a pošli symbolický príspevok na chod našej stránky aj jej ďalší rozvoj. Za každy príspevok sa tvoja nálepka presunie na top pozíciu a bude zdieľaná a šírená na naších sociálnych sieťach aj stránka našich partnerov. Reelsy, posty, zdieľania, bannery ...
Čo sa dá robiť na mystickerwall?

- Stenu môžeš použiť na super promo pre svoj projekt. Môžeš cez našu stránku zdieľať svoje umenie, svoju hudbu, svoj eshop, svoju udalosť, svoj tím... Zaplatíš malý príspevok 1,2,5,10€, to je na tebe a užiješ si náš support. Nálepky zdieľame na našom instagrame, facebooku, twittery aj na stránkach naších partnerov ktorí stále pribúdajú. Za podporu taktiež lepím nálepky s QR kódmi, ktoré smerujem na vaše projekty. Ďakujem za každú podporu.
- Každá nálepka je nejaký zaujímavý projekt z možno ešte zaujímavejšej krajiny. Môžeš sa inšpirovať, alebo tiež môžeš inšpirovať.
- Zdieľaj každú nálepku ktorá ťa oslovila pomôž nám spojiť svet nálepiek do jednej veľkej spolupráce šikovných ľudí. .
- Tiež možeš pomôcť projektu tým, že mu zaplatíš naše promo. Klikni na "stick on top" červené tlačítko pri nálepke ktorú chceš podporiť a pošli nám malý príspevok. Všetko zariadime za teba.
-
Taktiež si môžeš jednoducho vyhľadať podobné projeky ako je projekt ktorý si práve objavil a rozšíriť si svoje obzory.
- A v neposlednom rade, ak sa zaregistruješ, môžeš začať budovať svoju zbierku samolepiek z celého sveta.
"Stick on top" červené tlačítko!
Toto je naše Darovacie tlačítko. Funguje cez PayPal. Klikni naň, vzoľ peňažnú menu ktorou platíš (dolár, euro, koruna ...) a pošli nám nejaké drobné. Každá nálepka má takéto svoje vlastné tlačítko a tak vieš presne koho podporíš keď naň kliknes. Ako som už spomínal, za každý príspevok putuje tvoja nálepka na vrchol zbierky, najlepšie miesto, a my tvoj projekt prezdieľame kade tade po celom internete. Týmto príspevkom mi pomáhaš budovať, zväčšovať a skvalitňovať túto zbierku a služby s ňou spojené, ďakujem.
Bonus
Keď má tvoja nálepka 200 a viac kliknutí, môže byť presunutá na hlavnú stránku. Zdieľaj svoju nálepku a pomôž jej zviditeľniť sa.
Ako sa dá dostať do zbierky?
Fotografie nálepiek nájdených na ulici sú upravené na online nálepky zdarma. Každy projekt je o tom informovaný cez dostupné komunikačné kanály, najčastejšie cez ilnstagram alebo facebook. Tento proces zaručuje tématickú, kultúrnu aj jazykovú rozmanitosť projektov.
Ak chceš poctiť stenu svojou nálepkou, klini v hlavnom menu na červené tlačítko JOIN (alebo klikni tu). V prvom kroku daruj symbolický príspevok na zbierku a z toho istého emailu mi zašli obrázok tvojej samolepky a link na ktorý cheš nálepku odkazovať na email: mystickerwall.com@gmail.com. Mysli na základné pravidlá ako Žiaden SEX, Politika, Farmácia, Hazard ... ! Darovaná suma je nevratná aj keď nálepka nie je schválená a vystavená!!!!
Hovor so mnou ak niečo potrebuješ.
Ak chceš niečo zmeniť, nálepku, link, info, napíš mi email v tvare:
email: mystickerwall.com@gmail.com
do predmetu daj link na svoju nálepku viď príklad: https://mystickerwall.com?sticker=2)
a nezabudni napísať čo potrebuješ upraviť..
Odpoviem ti čo najskôr ako to bude možné ;)

Ja som Peter, prajem ti veľa úspechov v tom čo robíš!

Podpor ma symbolickým príspevkom a ja prilepím do zbierky novú, náhodnú nálepku z ulice za teba.

Follow mystickerwall on socials!

vkontakte

More info:

More about Stickers Collection (video)

Categories!

Symbols and buttons on the wall

Many Thanks!